מוכנים לקחת את החיים שלכם צעד קדימה?

לתיאום שיחה טלפונית ללא התחייבות

בשיחה נבדוק יחד איך תוכלו לבחור את הצעד הבא בחיים שלכם, לבחור להגשים חלומות ולמצוא את הכלים הנכונים והפרקטיים, כל זאת בסדנה הקרובה "אז מה עכשיו?"

יש למלא את הפרטים ונחזור אליכם

אנו מאמינים שבכל אדם יש את החוזקות, המשאבים, הכישורים להצליח ולהביא את עצמו לידי הגשמה. אנחנו מביאים את עשרות שנות ניסיוננו בכדי להנחות אתכם להשיג מטרות ראויות בחייכם. שנים של עבודת שטח, התבססות על מחקרים עיוניים ומעשיים, ניסיון חיים רב מסעיר ומרתק, מעורר השראה ומגוון מאפשרים לבנימין הלוי גן אור, מנחה, טריינר NLP, מאסטר ODT ויונה מאירי מנחה, מאמנת ומלווה רוחנית, מאסטר NLP להנחות ללמד ולתרגל אנשים, קבוצות, חברות וארגונים באופן מקצועי ומיומן להכיל את האתגר כגורם מעצים וממנף, מלמדים כלים פרקטיים ליצירת שינוי, ולהגשמת מטרות. מכיוון שידע בלבד לא יוצר שינוי אנו פותחים קהילה שמתרגלת בחיי היום יום את הפרקטיקה הנלמדת בסדנאות ובקורסים. יוצרים יחד מרחב של צמיחה והתפתחות מתמדת. הצבע שלך - הקשת שלנו

אם אתם מרגישים ש...

משהו חסר לי

תחושה שאפשר הרבה יותר

החמצה

אם רק הייתה לי הזדמנות...

הפסקתי לחלום

החיים עוברים בלי שינוי

לא מעריכים אותי

בעבודה ובין חברים מסויימים

מחפש מישהו או משהו שירים אותי

ויגרום לי סוף סוף לעשות שינוי

תחושת פספוס

מרגיש לי שאני כמעט שם

פוטנציאל לא ממומש

התחושה היא שאפשר להצליח הרבה יותר

הרגשה שאין טעם לחיים

דריכה במקום וחוסר התלהבות

הזוגיות כבר לא משהו...

לא חברית לא משתפת

אני עם מסכה

אף אחד לא יודע מה קורה לי בפנים

מה יקרה לכם כבר מהשיחה הראשונה

האתגר והבעיה

נבין מה האתגר העיקרי כרגע בחיים שלך ואיפה בדיוק נמצאות הבעיות שמונעות ממך להתפתח כפי שהיית רוצה

הפער בין הרצוי למצוי

נדבר על היעד האישי שלך בחיים - מה צריך לעשות כדי להשיג יותר ולשמר את הקיים ולהפוך את החיים לעשירים ומלאים הרבה יותר

תוכנית אסטרטגית מיידית

נבין איך פותרים את הבעיות בזמן המהיר ביותר ומה האסטרטגיה הנכונה לפעולות קבועות שיוצרות סיסטם קבוע לחיים מאושרים

ביצוע שינוי משמעותי בחיים דורש רצון והחלטה לצאת מאזור הנוחות ולבצע שינויים מידיים עוד היום! זה מה שנעשה בסדנת "אז מה עכשיו?"

נעים להכיר. אז מה עכשיו?

את רוב החיים שלנו אנו מנהלים על אוטומט, מגיבים לאירועים מתוך מפת העולם שלנו, מתוך אמונות וערכים שהוטבעו בנו מן היום שבו נולדנו. נדמה לנו שכך הם פני הדברים, זו המציאות, זהו האופי שלנו שאין לשנותו. כך נוצר מצב שאדם מסתכל על עצמו, על ההתנהגות שלו, על התוצאות שהשיג בחייו מתוך ידיעה ברורה שכך 'נגזר עליו' להיות.

הבשורה הטובה היא שהאדם יכול ליצור שינוי בחייו וזאת בתנאי שיבין מה מניע אותו, מה גורם לו לפעול, אילו מחשבות, אמונות, ערכים מביאים אותו פעם אחר פעם לאותן תוצאות. במידה והתוצאות רצויות האדם מרוצה, אך מה קורה כשאנחנו לא מרוצים, כשאנחנו נמצאים במקום שלא מניב עבורנו את התוצאות הרצויות:

בזוגיות במערכות יחסים עם המשפחה מערכות יחסים בעבודה בדימוי העצמי קריירה דימוי הגוף בריאות בכל אחד מהמרחבים הללו אנחנו מביאים את עצמנו. מבטיחים לעצמנו שממחר החיים שלנו יראו לגמרי אחרת רק אם נשנה דבר כזה או אחר. יש כאלה שכבר הרימו ידיים מתוך מחשבה שזהו, זה אני, ואני לא יכול להישתנות, אני לא יכול לשנות.

מודעות לחוקים פשוטים הפועלים על התת מודע יוצרת אפשרות להגיע לתוצאות שעד עכשיו נראו לנו כתוצאות בלתי אפשריות בעבורנו. "אז מה עכשיו?" היא סדנא שנותנת כלים פרקטיים לחוויית חיים מאושרת, מתוך ידיעה ברורה שבכל אדם קיימים המשאבים להגשמת החלומות והמטרות שלו. 

"אז מה עכשיו?" , זוהי קריאה פנימית שלרגע עוצרת את המירוץ האוטומטי של החיים, עצירה זו בוחנת את חוויות העבר, כאשר יש משהו פנימי שמבקש משהו אחר, חדש, מדויק יותר למי שאני כיום. משהו שיתן חוויה של משמעות, שייכות, התפתחות, חוויה של חיבור והערכה למי שאני בזמן הזה. יציאה אל מרחב של שינוי הפותח את מגוון האפשרויות.

הכלים שתקבלו: כלים פרקטיים לשינוי החיים שלכם!

שליטה ותחושה טובה

כלים (עם תוצאות מידיות) לשליטה בתחושות ברגשות ובמצבי הרוח

תקשורת טובה

כלים ישימים לתקשורת בינאישית שיוצרת סביבת עבודה נעימה ומקבלת

חיזוק תחושת הביטחון

כלים חווייתיים לחיזוק תחושת ביטחון וערך עצמי שהוא הבסיס להצלחה

פריצות דרך

כלים פרקטיים לשבירת דפוסים ויצירת פריצות דרך ביחסים ובהישגים

גישה אופטימית וחיובית

איך לפתח גישה אופטימית וחיובית לאירועי החיים השונים ולעתיד שלכם

חלומות ומטרות

כלים ברורים להשגת יעדים חלומות ומטרות כולל שלבים לביצוע מיידי

להיות מי שאת/ה באמת

כלים למשמעות העוצמתית של 'החופש להיות מי שאת/ה באמת'

יכולות ומשאבים

כלים פרקטיים לזיהוי היכולות והמשאבים הקיימים בכם

להשתמש ביכולת הבחירה שיש לכם

כלים ליישום איך להשתמש ביכולת הבחירה שיש לכם, במצבי החיים השונים

ביצוע שינוי משמעותי בחיים דורש רצון והחלטה לצאת מאזור הנוחות ולבצע שינויים מידיים עוד היום! זה מה שנעשה בסדנת "אז מה עכשיו?"​

הנה קצת ממה שמשתתפי הסדנה מספרים

הנה קצת ממה שלקוחות כתבו לאחר העבודה איתנו

א.ס
קרא עוד
מהלב החוצה, תודה לך וליונה שנתתם להרגיש כך. אתם שניכם עוצמתיים ומדהימים , גם באיך שאתם מתבטאים, אבל אפילו יותר אחרי שמכירים אתכם. אתם באמת מהווים דוגמה אישית לכך.
אילנה לביא.
קרא עוד
השתתפתי בסדנא של יונה ובנימין אומנם זה היה רק המפגש הראשון, אך כמה הוא טלטל את הלך מחשבתי, תוך כדי הסדנה, מצאתי עצמי, מתבוננת פנימה ומתחילה לשאול את עצמי שאלות, האם אפשר לפרוץ את תקרת הזכוכית שבניתי לעצמי, האם אכן אפשר לחלום גבוה יותר, האם אלה חסמים שאפשר לפרוץ? האם באמת אצליח לנהוג אחרת? האם יש משהו בי שגורם לי לעיכובים? לקראת סיום ההרצאה, הלכה והתחזקה בי ההבנה שאכן יש תכונות מולדות, אך אפשר גם לאמץ תכונות ויכולות חדשות, ולהרחיב את ארגז הכלים שבידיי, נכון זה לא יהיה קל, זה דורש עבודה, כמו כל דבר שמשיגים בחיים, וזה שווה את המאמץ. וכמו שאמר איינשטיין: "לא נוכל לפתור בעיות באמצעות אותה צורת חשיבה שהשתמשנו בה כשיצרנו אותן". ממליצה בחום.
נתי
מצויינות טירה
קרא עוד
הזמנתי את בנימין גן-אור להרצות אצלי בערב פתיחת שנה של מרכז היזמות לנוער והחוויה הייתה מעבר למדהימה. על ההרצאה המליצה לי מנהלת תחום הנוער של העירייה לאחר ששמעה אותה בעצמה. אמרתי לה שאני לא מכירה וחוששת, כי ההרצאה מיועדת גם לבני נוער וגם להורים שלהם וגם לאנשי עסקים שמתנדבים אצלנו ואין הרבה שיכולים לעניין ולהחזיק הרכב כזה של קהל - היא אמרה לי "סמכי עליי, אין דרך להישאר אדיש לסיפור של בני ולא משנה בן כמה אתה". אז התקשרתי לבני וכבר בשיחת הטלפון הבנתי שמדובר במישהו יוצא דופן - אנרגיות מדהימות, עומק ורגישות. מרכז היזמות של עמותת יוניסטרים שאני מנהלת ממוקם בעיר טירת כרמל המוגדרת כפרפירייה חברתית ובו פועלת תוכנית לקידום מנהיגות ויזמות. אחת המנטרות שאני מעבירה לחניכים שלי זה שהכל אפשרי אם מספיק רוצים ושהמקום שבו אתה נמצא כיום, הקשיים שאתה עובר לא מגדירים אותך וההרצאה של בני פשוט קלעה בול - סיפור החיים המרתק ועל גבול הבלתי אפשרי של בני עורר השראה בקרב כל יושבי האולם. כולם ישבו פעורי פה ואוזניים. החלק הטוב ביותר היה שההרצאה הייתה מאוד דינמית בני שיתף את הקהל ונתן משימות והוציא אותם מההרצאה עם טיפים וכלים פרקטיים להצלחה. תודה בני! ללא ספק ההרצאה הכי טובה שהייתה אצלי.
דלית זיידר
קרא עוד
ההרצאה של בני ויונה היא מרתקת ומעוררת השראה. לשניהם יש גם סיפור חיים מעניין וגם נסיון חיים וניסיון מיקצועי עם הוכחות. אני מאמינה בלב שלם שדרכי החשיבה ושינוי המודעות שהם מלמדים, יכולים להוביל כל אחד לחיים משמעותיים, להשלמה עצמית ולהגשמה עצמית ובעיקר להיות מודע לבחירות שכל אחד מאיתנו עושה כל יום...
הקודם
הבא

לתיאום שיחה טלפונית ללא התחייבות

בשיחה נבדוק יחד איך תוכלו לבחור את הצעד הבא בחיים שלכם, לבחור להגשים חלומות ולמצוא את הכלים הנכונים והפרקטיים, כל זאת בסדנה הקרובה "אז מה עכשיו?"

יש למלא את הפרטים ונחזור אליכם